הרצאה+סדנא

שילוב מרענן לימי הקיץ

במהלך חודש יולי, בימי חמישי, יתקיימו מפגשים מרתקים עם פיזיותרפיסטים בתחומים רלוונטיים ליוגה. המפגשים ילוו בתרגול יוגה מותאם לנושא ההרצאה בהוראתה של נעה צוייג, מורה לאיינגאר יוגה בדרגת סניור 1, משקמת ומטפלת מנוסה באמצעות איינגאר יוגה. המפגשים מתאימים למורים, מטפלים ותלמידים ליוגה.

 

6.7.17   אנטומיה, ביומכניקה ופתולוגיות שכיחות של חגורת כתפיים בית החזה והצואר

המרצה: דמרי ענת פיזיותרפיסטית (BPT, MSC ) מתמחה בשיקום ראות ובית חזה, שיקום כללי אורטופדי ונוירולוגי, וטיפול בפגיעות ספורט.

ההרצאה תתמקד במבנה האנטומי, ברקמות ובתנועה, ותתאר גישות טיפוליות לפגיעות בשרירים מסובבי הזרוע, פגיעות בסופראספינטוס וסביבתו, פגיעות הדף ובלימה, צליפת שוט, שיכמה תלויה, TOS ועוד...  

 

13.7.17  מערכת כלי הלימפה 

המרצה: יחזקאל לניאדו-ארנון. פיזיותרפיסט, מטפל ברפואה משלימה ובטיפולים לימפתיים. מוסמך  Dr. Vodder School, Austria  להוראת טיפולים לימפתיים. 

ההרצאה תתמקד ברקמה הבין תאית, מערכת כלי הלימפה והעור, פתולוגיות של מערכת הלימפה כגון: לימפ-אדמה, נפיחות על רקע משולב של כלי דם ולימפה ועוד. בחלק המעשי נבדוק את השפעתן של תנוחות יוגה על מערכת הלימפה.
    

20.7.17 קרניוסקראל ביו דינאמי
המרצה:
שירלי גורפיל. פיזיותרפיסטית מאז 1999. מאמינה בשילוב גוף נפש ולכן מזהה את משאבי הבריאות וכוחות ריפוי הקיימים בגוף באופן טבעי. מעוררת את הכוחות הללו באמצעות מגע.

קרניוסקראל היא שיטת טיפול, שהתפתחה מתוך האוסטאופתיה, אשר פועלת באמצעות מגע עדין על הרקמות הרכות ומשחררת ממתחים ומטראומות.


ההרצאות:  11:15 - 10:00
התרגול:     13:30 - 11:30
מחיר:        230₪ למפגש (180₪ בהרשמה ליותר ממפגש אחד).
הרשמה:    במשרד המרכז, בטלפון 03-6020934 או בטופס מקוון >>