ברוכים הבאים למרכז איינגאר יוגה-לב תל-אביב. המרכז הוקם על ידי נעה צוייג,
מורה בכירה לאיינגאר יוגה בדרגת סניור 1, שמלמדת יוגה משנת 1990. מרכז היוגה קיבל בשנת 1999 את ברכתו של ב.ק.ס. איינגאר, מייסד השיטה, והצטרף לשורה של מרכזי איינגאר יוגה הפועלים ברחבי העולם. במרכז אולם גדול, נעים ומצויד היטב בכל האביזרים. העיקרון המנחה אותנו הוא יחס אישי וקידומו של התלמיד על פי יכולתו וצרכיו המיוחדים. תוכלו לבחור את התרגול המתאים לכם מתוך לוח הפעילות, המציע שיעורי יוגה ברמות שונות מיוגה למתחילים ועד שיעורי יוגה למתקדמים, שיעורים טיפוליים, שיעורי יוגה לנשים וסדנאות. 

איינגאר יוגה אחד העם 108
בתפריט מימין תוכלו לקבל מידע מקיף על המרכז; להכיר את המורים, ללמוד מה כוללים השיעורים השונים, למצוא מאמרים ועוד. לאלה מכם המתרגלים איינגאר יוגה בפעם הראשונה, מומלץ לקרוא את הפרק העוסק במידע כללי. תוכלו לקבל תשובות לשאלות כגון: מה לובשים לשיעור יוגה? האם מותר לאכול לפני שיעור? ומתי כדאי להגיע. במידה ויש מידע המעניין אתכם ולא מצאתם אותו כאן, אתם מוזמנים להתקשר, לפנות בטופס המקוון או פשוט לבוא לבקר. לביקור מצולם במרכז הקישו כאן.

 

על שיטת איינגאר

איינגאר יוגה  היא שיטת לימוד יוגה שמתבססת על הוראתו של ב.ק.ס איינגאר. עקרון בסיסי לשיטה הוא:  דיוק בביצוע כל תנוחה לפי צירים הנדסיים, פנימיים וחיצוניים הקיימים בגופנו אנו.  הדיוק יוצר חוית יציבות פיזית ומנטאלית, שיפור בתפקודי המערכות, חיזוק הגוף והגמשתו, בריאות והנאה גדולה. תרגול בשיטת איינגאר מאפשר לתקן ליקויי יציבה רבים ולהתגבר על השלכותיהם.
תירגול היוגה מתחיל בגוף אך הגוף הוא אמצעי מינוף והמסע ממשיך מעבר אל כוחות הנפש והרוח. גם נשים וגברים שאינם תופשים עצמם כבעלי נטיות ספורטיביות או חובבי פעילות גופנית, יופתעו למצוא ענין רב בתירגול יוגה בשיטה זו. 


ב.ק.ס איינגאר הוא מורה הודי שהלך לעולמו בשנת 2014 בגיל 95. הוא נחשב למי שהביא אותה למערב. דרך תרגול אישי וחקירה הוא הפך את היוגה למדע. הוא מפורסם בעולם כולו ומתרגלים רבים באים ללמוד בבית הספר שהקים בפונה בהודו. מורי איינגאר יוגה עוברים הכשרה ארוכת טווח (כשלוש שנים)  במטרה לשמור על הוראה אחראית ומקצועית.