יוגה במרכז תל אביב

הרבה יותר מתרגול ורוגע

אם גם אתם נסחפתם בגל היוגה ששטף את הארץ, אתם ודאי יודעים שאאינכם היחידים. מרכזי תרגול וקבוצות יוגה צצים כפטריות אחרי הגשם בכל עיר, יישוב ופארק, והמדינה נמלאת בהמוני אנשים, נשים, זקנים וילדים המתרגלים שלל תנוחות על מזרונים דקיקים. עם זאת, אלא אם אתם כבר בקיאים בתחום, ודאי תופתעו לגלות שיוגה אינו תחום אחיד. כמו בהרבה תחומים אחרים, גם ביוגה ישנן אסכולות ושיטות מגוונות, כמתבקש ממתודה הקיימת כבר אלפי שנים.

זו הסיבה שלא מספיק רק לתור אחר יוגה במרכז, אלא יש צורך גם להבין איזו שיטת יוגה אתם רוצים לתרגל. חיפוש כללי של יוגה במרכז תל אביב עלול להביא אתכם למרכז המתרגל שיטה שאינה מתאימה לכם, דבר שעלול להוביל לחוויה ראשונית שלילית מהתחום. על מנת להימנע ממצב זה, בצעו סקר שוק קצר ונסו לאתר את השיטה המתאימה לכם.

שיטת איינגאר יוגה

אחת השיטות הוותיקות והנוכחות ביותר בעולם היוגה היא שיטת איינגאר יוגה, המספקת למתרגל איזון גופני ונפשי, חיצוני ופנימי. כנראה שלא יפתיע אתכם שאם תחפשו לתרגל את שיטת איינגאר יוגה במרכז איינגאר יוגה תל אביב לא תתאכזבו. כיום ניתן ככל הנראה לתרגל את כל שיטות יוגה תל אביב מרכז, וגם את שיטת איינגאר יוגה.

עם זאת, ישנם סטנדרטים שמומלץ לכם לדרוש כדי לוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותר. ראשית, חפשו מקום שבו המדריכים עברו את מסלול ההכשרה המלא על מנת להפוך למדריכים בשיטת איינגאר יוגה ושברשותם תעודות ההסמכה הנדרשות על מנת לעסוק בתחום באופן מקצועי. שנית, חפשו מקום שאושר על ידי מייסד השיטה עצמו, ב.ק.ס. איינגאר. ולבסוף, חפשו מקום שישדר איתכם באותו הגל. כמובן שאתם צריכים לבוא לשיעור ניסיון על מנת לדעת בוודאות, אבל הפרמטרים הללו יהוו אינדיקציה טובה. 

רוצים להתחיל לתרגל יוגה או עוסקים בזה לא מעט שנים ומחפשים מרכז ליוגה שבו תוכלו למצוא שיעורים מגוונים ובעיקר מקצועיים? מרכז איינגאר יוגה שבתל אביב הוא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת השירותים המוצעים במרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-6020934