ציוד לתרגול

ניתן לרכוש את הפריטים במרכז

 

בולסטר (100% כותנה)160 ₪
רצועה45   ₪
רצועה ארוכה 70   ₪
מזרון105 ₪
שמיכה 99   ₪
בלוק עץ79   ₪
בלוק ספוג45   ₪
תוכנית תרגול20   ₪

 

הטרנד הלוהט

מבין שלל סוגי הפעילות הגופנית שסחפו את ארצנו הקטנטונת בשנים האחרונות, מקום מיוחד של כבוד שמור ליוגה. סדנאות, שיעורים, קבוצות בפארקים ומוצרים נלווים בחנויות, כולם מאפיינים את התפתחותו של התחום המסקרן והמרגש הזה. זו הסיבה שכיום גם כל כך פשוט למצוא מקום לתרגל יוגה בכל מקום בארץ ובייחוד בתל אביב. חיפוש קצר של חנות יוגה תל אביב יניב שלל תוצאות שיאפשרו לכם הן להצטייד בכל מה שאתם צריכים עבור סדנת היוגה הבאה שלכם, והן לקבל הדרכה מקיפה מא' ועד ת' איך לעשות שימוש נכון בציוד.

למצוא את המסגרת המתאימה

כמובן שיש לערוך סקר שוק מקיף, ולבחור בקפידה את המקום שבו תתרגלו. הביקוש הגדול הוביל גם להיצע גדול לא פחות, היצע שאינו עומד תמיד בסטנדרטים של מקצועיות. לכן, כאשר אתם מחפשים מקום שיכשיר וילווה אתכם בצעדיכם הראשונים בעולם היוגה, חשוב לבחור במוסד וותיק, מנוסה ומקצועי, שיוכל להציע לכם את המורים הטובים ביותר ולחשוף אתכם לשלל האפשרויות המדהימות הגלומות בתחום הזה.

עוסקים ביוגה לא מעט שנים או שנשאבתם לטרנד הזה ממש לאחרונה ואתם מחפשים חנות, שבה תוכלו למצוא אביזרים ומוצרים בתחום היוגה? מרכז איינגאר יוגה שבתל אביב הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשיעורים המוצעים במרכז, לחצו כאן. לקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-6020934